Prinses Amalia haar 19e verjaardag!

Vandaag, woensdag 7 december 2022, viert Hare Koninklijke Hoogheid de Prinses van Oranje haar 19e verjaardag!

Na een “tussenjaar” dat vorig jaar begon en inmiddels overduidelijk is beëindigd, viert de Prinses van Oranje vandaag haar 19e verjaardag. Zelfs dat “tussenjaar” stond vol met agenda afspraken om haar te helpen op haar toekomst voor te bereiden. 3 erg mooie momenten: het 1e bezoek aan de Raad van State, De start als eerstejaarsstudent aan de Universiteit van Amsterdam, waarmee ze de traditie van de Oranjes om in Leiden te gaan studeren verbreekt en, misschien wel haar “debuut” te noemen, uiteraard Prinsjesdag. Om het maar plat uit te drukken: “Dit is een meid, die goed op haar toekomst wordt voorbereid!”.

De Deventer Oranje Vereniging feliciteert onze Prinses van Oranje van harte en wenst haar en de rest van de koninklijke familie een hele fijne verjaardag toe!

Maak deze dag extra feestelijk en vlag (met oranje wimpel)!
Voor het complete vlagprotocol: www.vlaginstructie.nl

Gepubliceerd op: 07-12-2022

Aantal keer bekeken: 90

Mogelijk ben je ook geïnteresseerd in: