Prinses Ariane 15 jaar!

Vandaag, zondag 10 april 2022, viert Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Ariane haar 15e verjaardag!

Ariane Wilhelmina Máxima Ines Prinses der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau is op 10 april 2007 in Den Haag geboren als derde kind van Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima en is derhalve derde in de lijn van troonopvolging.
Prinses Ariane werd op 20 oktober 2007 in de Kloosterkerk in Den Haag gedoopt door dominee D. van der Boon. Als doopgetuigen traden op Erfgroothertog Guillaume van Luxemburg, Tijo Baron Collot d`Escury, Antoine Frilling, Valerie Delger en Inés Zorreguieta.
Prinses Ariane woont samen met haar ouders en zusjes de Prinses van Oranje en Prinses Alexia in Paleis Huis ten Bosch in Den Haag. Ze bezoekt het Christelijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag.

De Deventer Oranje Vereniging feliciteert onze Prinses van Oranje van harte en wenst haar en de rest van de koninklijke familie een hele fijne verjaardag toe!

Gepubliceerd op: 10-04-2022

Aantal keer bekeken: 178

Mogelijk ben je ook geïnteresseerd in: