Prinses Ariane haar 17e verjaardag!

Vandaag, woensdag 10 april 2024, viert Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Ariane haar 17e verjaardag!

Ariane Wilhelmina Máxima Ines Prinses der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau is op 10 april 2007 in Den Haag geboren als derde kind van Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima en is derhalve derde in de lijn van troonopvolging.

Prinses Ariane heeft de eerste vier jaar van haar middelbareschooltijd doorgebracht op het Christelijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag. In de zomer van 2023 vervolgde ze haar opleiding aan United World College Adriatic in Italië. Hier gaat zij op voor haar Internationaal Baccalaureaat.

De Deventer Oranje Vereniging feliciteert onze Prinses van Oranje van harte en wenst haar en de rest van de koninklijke familie een hele fijne verjaardag toe!

Gepubliceerd op: 09-04-2024

Aantal keer bekeken: 38

Mogelijk ben je ook geïnteresseerd in: