Prinses Ariane haar 16e verjaardag!

Vandaag, maandag 10 april 2022, viert Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Ariane haar 16e verjaardag!

Ariane Wilhelmina Máxima Ines Prinses der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau is op 10 april 2007 in Den Haag geboren als derde kind van Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima en is derhalve derde in de lijn van troonopvolging. Net als haar oudere zussen werd ze geboren in het Bronovo Ziekenhuis in Den Haag. Ze kreeg de namen Ariane (uitgesproken als Ariaan), Wilhelmina naar de oma van haar oma, Máxima naar haar moeder en haar overgrootmoeder en Ines naar haar tante.

De Deventer Oranje Vereniging feliciteert onze Prinses van Oranje van harte en wenst haar en de rest van de koninklijke familie een hele fijne verjaardag toe!

Gepubliceerd op: 10-04-2023

Aantal keer bekeken: 93

Mogelijk ben je ook geïnteresseerd in: